Представники парафії на честь Успіння Пресвятої Богородиці м. Берегово Карпатської єпархії УАПЦ взяла участь у вшануванні пам'яті українських жертв Голодомору-Геноциду української нації 1932 – 1933 рр. в Україні

15211700 329649457422306 27644990 n26 листопада 2016 року, в день ушанування пам'яті українських жертв Голодомору-Геноциду (Українського Голокосту) проти української нації 1932 – 1933 рр. в Україні, спланованого і реалізованого інородцями московського безбожного комуністично-радянського окупаційного режиму СРСР, в м. Берегово на площі Героїв Революції гідності зібралась представники місцевої влади, громадських організацій, небайдужої громади міста, щоби вшанувати пам'ять мільйонів і мільйонів убитих голодом українців.

З благословення Преосвященійшого Віктора (Бедь), єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви участь у заходах взяли і представники парафії на честь Успіння Пресвятої Богородиці в м. Берегово на чолі із головою єпархіального відділу з міжконфесійних і міжнародних відносин ієромонахом Ільєю (Михайловим), за участі іподиякона Владислава Лазаря та прихожан.
До присутніх з поминальною промовою звернувся Берегівський міський голова Золтан Бабяк.
Відтак, представники духовенства різних конфесій відслужили заупокійну літію за усіма українськими жертвами Голодомору-Геноциду (Українського Голокосту) 1932-1933 рр. в Україні.
На знак пошани до полеглих українських жертв страшного Українського Голокосту 1932 – 1933 рр. учасники зібрання запалили поминальні лампадки, піднесли до стели Героям Революції Гідності квіти та символічні пучки із колосками пшениці.

Прес-служба

парафії Успіня Пресвятої Богородиці
в м. Берегове КЄ УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією