У домовому храмі на честь Успіня Пресвятої Богородиці в м. Берегово вознесли молитви за новомучениками УАПЦ та українськими жертвами Голодомору-Геноциду української нації 1932-1933 рр.

15231659 329648230755762 2046510644 o27 листопада 2016 року, у домовому храмі Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви на честь Успіня Пресвятої Богородиці в м. Берегово було відслужено божествену літургію, яку з благословення Преосвященнійшого Віктора (Бедь), єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською єпархією УАПЦ очолив ієромонах Ілля (Михайлов).

Під час богослужіння поминались імена православних ієрархів – Всесвятійшого Варфоломія, архієпископа Константинополя-Нового Риму, Вселенського Патріарха, Блаженнійшого Макарія, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Автокефальної Православної Церкви, Преосвященнійшого Віктора, єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською єпархією.
Отець Ілля возніс молитви до Господа Бога з проханням дарувати українському народу мир, національну і духовну єдність, благополуччя та утвердження єдиної Помісної Української Автокефальної Православної Церкви, а також перемогу Українського війська над московсько-путінськими окупантами і терористами. Особливі молитви до Господа Бога були піднесені також за збереження життя кожного українського воїна, добровольця і волонтера, які у наші дні боронять нашу святу українську землю від підступного московського ординця.
Божественна Літургія супроводжувалась читанням богослужбових текстів та церковним співом під керівництвом іподиякона Владислава Лазаря.
Відтак, після божественної літургії ієромонах Ілля (Михайлов) відслужив заупокійну літію за священномучеником Василем Липківським, Митрополитом Київським і всієї України, убієнними новомучениками відродженої Української Автокефальної Православної Церкви, закатованих інородцями московського безбожного комуністично-радянського окупаційного режиму в 20-х – 30-х рр. минулого століття та усіма українськими жертвами Голодомору-Геноциду (Українського Голокосту) 1932-1933 рр. в Україні, спланованого і реалізованого тими ж інородцями московського безбожного комуністично-радянського окупаційного режиму СРСР.

 

 Прес-служба

парафії Успіня Пресвятої Богородиці
в м. Берегове КЄ УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

uba banner

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

varfolomey

Всесвятійший Варфоломей

Архієпископ Константинополя — Нового Риму,
Вселенський Патріарх


x 247c004d

Блаженнійший Макарій

Митрополит Київський
і всієї України,
Предстоятель Української Автокефальної Православної Церкви


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський