Представник Української богословської академії та голова єпархіального відділу Карпатської єпархії УАПЦ взяв участь у міжнародній конференції в ЛПБА УПЦ КП

Ф 224 - 25 листопада у Львівській православній богословській академії Української Православної Церкви Київського патріархату відбувалась ІХ Міжнародна конференція: "Християнська сакральна традиція: віра, духовність, мистецтво", яка щороку збирає науковців із різних навчальних та дослідницьких установ.

Цього року своїми напрацюваннями ділились дослідники із України, Білорусі, Німеччини та Польщі. Доповіді, які увійшли до збірника матеріалів, торкались широкого спектру тем: богословських, історичних, філософських, культурологічних, мистецьких тощо.
24 листопада конференція проходила у формі пленарного і секційних засідань.
Пленарне засідання відкрив ректор академії протоієрей Ярослав Ощудляк.
До учасників наукового зібрання з вітальним словом та благословенням звернувся Високопреосвященнійший Димитрій (Рудюк), митрополит Львівський і Сокальський, керуючий Львівсько-Сокальською єпархією УПЦ КП.
Відтак було розпочато робочі засідання конференції.
25 листопада роботу конференції було продовжено у формі відвідання храмів Львова і передмістя, під час якого учасники наукового зібрання оглянули та проаналізували твори сакрального мистецтва.
З благословення Преосвященнійшого Віктора (Бедь), єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською єпархією, голови Комісії з духовності, освіти та катехізації Української Автокефальної Православної Церкви участь у конференції взяв голова відділу з духовної опіки в правоохоронних органах, пенітенціарній системі та Збройних Силах України Карпатської єпархії УАПЦ, викладач Української богословської академії Карпатського університету (м. Ужгород), кандидат богослов'я, доцент протоієрей Олександр Смолін, який виступив із доповіддю на тему: «Вплив християнства та юдаїзму на формування менталітету та самоідентифікацію сучасного українського суспільства».

Прес-служба КаУ та УБА

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією