Єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор (Бедь) зустрівся із побратимом по національно-визвольній боротьбі Іваном Бегешом та вручив йому ювілейну медаль «25 років незалежності України»

 DSC093425 листопада, після відправлення божественної літургії, Преосвященнійший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви, у своїй резиденції в Ужгороді, зустрівся з ветераном українських національно-визвольних змагань кінця 80-х – початку 90-х рр. минулого століття на Закарпатті, одним із засновників та керівників Іршавської районної організації Народного Руху України (1989 – 1992), громадським і культурним діячем, поетом і журналістом Іваном Івановичем Бегешом.

Цими днями Іван Іванович приїхав на рідне Закарпаття із Сполучених Штатів Америки, де проживає останній період. Цього недільного дня відвідав кафедральний храм апостола українського Андрія Первозванного в м. Ужгороді Карпатської єпархії УАПЦ, прийняв участь у божественній літургії та заупокійній літії за новомучениками Української Автокефальної Православної Церкви, закатованими інородцями московського безбожного комуністично-радянського режиму в 20-х – 30-х рр. минулого століття, та усіма українськими жертвами Голодомору-Геноциду (Українського Голокосту) 1932 – 1933 рр., спланованого і реалізованого тими ж інородцями московського комуністично-радянського окупаційного режиму СРСР в Україні.

Відтак владика Віктор (Бедь) та Іван Бегеш провели дружню зустріч, згадали минулі роки спільної боротьби за національну і державну незалежність України кінця 80-х – початку 90-х рр. минулого століття та початки третього етапу відродження Української Автокефальної Православної Церкви в цей же період в Україні.

За вияв патріотизму, мужності та героїзму під час українських національно-визвольних змагань на Закарпатті кінця 80-х – початку 90-х рр.  ХХ ст. та особистий внесок у відновлення державної незалежності України 24 серпня 1991 року владика Віктор (Бедь), як співголова Закарпатського обласного громадського комітету з відзначення ювілею державності, урочисто вручив Івану Івановичу Бегешу ювілейну медаль «25 років незалежності України».

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією