Керуючий Карпатською єпархією УАПЦ благословив відкриття виставки творчих здобутків митців з особливими потребами до Міжнародного дня людей з обмеженими фізичними можливостями

 DSC10652 грудня 2016 року, напередодні Міжнародний дня людей з обмеженими фізичними можливостями, який щорічно відзначається у світі 3 грудня, в атріумі адміністративної будівлі Закарпатської обласної державної адміністрації та Закарпатської обласної ради в Ужгороді, відкрили експозицію-виставку, на якій було представлено творчі здобутки митців, з числа людей з особливими потребами.

Близько сотні митців, з числа людей з обмеженими фізичними можливостями, із різних куточків Закарпаття презентували об’ємну та розмаїту добірку з майже 300 творів, виконаних у різних жанрах літератури, образотворчого, декоративно-прикладного мистецтва та художньої фотографії.

Привітали митців та учасників виставки очільники Закарпатської обласної державної адміністрації та Закарпатської обласної ради, керівники департаментів культури, освіти і науки та соціального захисту населення облдержадміністрації, представники Ужгородської міської ради, дипломати та духовенство і, звісно ж, голови громадських організацій людей з особливими потребами та не байдужі громадяни.

З вітальним словом та благословенням до учасників заходу звернувся Преосвященнійший Віктор (Бедь), єпикоп Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією, голова Комісії з духовності, освіти та катехізації Української Автокефальної Православної Церкви, який відзначив велику силу духу митців, з числа людей з особливими потребами, та наголосив на їх талантах, які даровані їм Отцем нашим Небесним.  Поряд із владикою Віктором, привітати учасників виставки, прибули канцлер Консисторії Карпатської єпархії протоієрей Сергій Урста, керівник прес-служби єпархії протоієрей Ігор Ковальчук, старший референт керуючого єпархією читець Максим Бережний та голова єпархіального відділу з благодійності, соціального служіння та біоетики читець Юрій Ропонич. Духовенство вознесло молитву «Царю Небесний» та проспівали усім «Многая літа».

Виставка ж в атріумі діятиме до 16 грудня. Завітавши на неї, кожен зможе переконатися, що ці експонати – не просто результати арт-терапії особливих людей, а цілком конкурентоспроможні мистецькі витвори, які, до слова, можна і придбати, звернувшись до Закарпатського товариства інвалідів (м. Ужгород, пл. Народна, 4, каб. 151).

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією