У річницю створення релігійної громади Карпатської єпархії УАПЦ м. Берегове єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор відслужив божественну літургію

 DSC00594 грудня 2016 року, у свято Ведення в храм Пресвятої Богородиці в домовому храмі парафії на честь Успіння Пресвятої Богородиці Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви в м. Берегове була відслужена божественна літургія, яку очолив Преосвященнійший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією.

Його Преосвященству співслужили: протоієрей Сергій Урста та ієромонаха Ілля (Михайлов). Під час богослужіння поминались імена православних ієрархів – Всесвятійшого Варфоломія, архієпископа Константинополя, Нового Риму, Вселенського Патріарха, Блаженнійшого Макарія, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Автокефальної Православної Церкви, Преосвященнійшого Віктора, єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською єпархією.

У молитві до Господа Бога, владика Віктор та духовенство, просили миру, щастя і благополуччя для українського народу і України, чим швидшої перемоги Української Армії над підступними московсько-путінськими оккупантами і терористами, за збереження життя кожного українського воїна, добровольця, волонтера і мирних громадян, які у наші дні боронять земну, Богом дану нам, Вітчизну Україну від московських ординці, за дарування українцям національної і духовної єдності та утвердження єдиної Помісної Автокефальної Української Православної Церкви.

З проповідю до прихожан звернувся протоієрей Сергій Урста, який розповів про свято Ведення в храм Пресвятої Богородиці.

Відтак, з архіпастирським словом до парафіян звернувся Преосвященнійший владика Віктор, який привітав парафіян з двунадесятим святом Ведення в храм Пресвятої Богородиці та з річницею створення парафії у м. Берегове.

За заслуги перед Українською Автокефальною Православною Церквою, особистий внесок в її відродження та з нагоди 75-річчя з Дня народження Преосвященнійший владика Віктор удостоїв парафіянина Василя Васильовича Січ високої церковної нагороди – медалі преподобного Олексія Карпаторуського (Кабалюка) І ступеню.

Також за вірність Церкві Христовій, особистий внесок у відродження прабатьківської Української Автокефальної Православної Церкви на Закарпатті та з нагоди першої річниці заснування парафії на честь Успіння Пресвятої Богородиці в м. Берегове ряд прихожан були відзначенні архієрейськими благословенними грамотами, серед них: Наталія Арапова, Станіслав Бернікевич, Галина Бернікевич, Світлана Варга, Євгеній Лазар, Світлана Лазар, Владислав Лазар, Віра-Марта Січ, Лойош Фекете та Олена Фекете.

Богослужіння супроводжувалось церковним співом під керівництвом єпархіального регента читця Юрія Ропонича.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією