Керуючий Карпатською єпархією УАПЦ владика Віктор відслужив літію за Небесною сотнею та за українськими воїнами у м. Берегове

 DSC01644 грудня 2016 року, в м. Берегове, Преосвященнійший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви, у співслужінні протоієрея Сергія Урсти та ієромонаха Іллі (Михайлова), після божественної літургії, відслужив заупокійну літію за Героями Небесної сотні та за полеглими у наші дні українськими воїнами-героями, які відділи своє життя у обороні Богом даної нам земної Вітчизни України від підступних московсько-путінських окупантів та терористів.

У молитві до Господа Бога владика Віктор просив прощення всіх провин, допущених з власної волі чи під примусом небіжчиками, дарування їх душам вічного спокою та життя у піднебессі.

У своєму зверненні до присутніх на літії Преосвященнійший єпископ Віктор закликав молитися за полеглих Героїв Революції гідності та українських воїнів-героїв, які віддали свої життя за свободу і права української нації.

Також  владика Віктор закликав усіх бути вірними Церкві Христовій, намагатись жити і діяти за Заповідями Божими та молитись за мир, благополуччя в нашій державі, за найшвидшу перемогу Українського війська над підступними московсько-путінськими окупантами та терористами і збереження життя кожного українського захисника – воїна, добровольця, волонтера.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією