Керуючий Карпатською і Тернопільської єпархії УАПЦ відслужив в Ужгороді літію за спочилими у Бозі ліквідаторами аварії на ЧАЕС

 DSC030014 грудня, у день вшанування пам’яті учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції, Преосвященнійший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською та Тернопільською єпархіями Української Автокефальної Православної Церкви, відслужив заупокійну літію біля пам’ятника «Ліквідаторам аварії на ЧАЕС».

Його Преосвященству співслужили протоієрей Сергія Урста, канцлер Консисторії єпархії і протоієрей Роман Бобай, настоятель парафії на честь святого Івана Богослова в м. Ужгороді під церковний спів під керівництвом єпархіального регента читця Юрія Ропонича.

Участь у літії також  взяли представники Закарпатського національно-патріотичного об'єднання «Україна Соборна», Християнсько-народної спілки Закарпаття та громадської організації «Молодь Закарпаття».

До пам’ятника «Ліквідаторів аварії на ЧАЕС» було піднесено корзинку з живими квітами та запалені поминальні лампадки.

У молитві до Господа Бога владика Віктор просив прощення всіх провин, допущених з власної волі чи під примусом небіжчиками, дарування їхнім душам вічного спокою та життя у піднебессі.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією