У 9-й день упокоєння українського воїна-героя Михайла Дзака з с. Оноковці, представники духовенства Карпатської єпархії УАПЦ відслужили літію на могилі усопшого

 DSC057617 грудня, у 9-й день упокоєння Михайла Дзака, українського військовослужбовця Закарпатської 128-ї окремої гірсько-піхотної військової бригади, мешканця с. Оноковці Ужгородського району, який загинув 9 грудня 2016 року  в обороні України від московсько-путінських окупантів та терористів на Сході нашої держави, представниками духовенства Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви було відслужено заупокійну літію на могилі усопшого.

З благословення Преосвященнійшого Віктора (Бедь), єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючий Карпатською та Тернопільською  єпархіями Української Автокефальної Православної Церкви заупокійну літію  відправив протоієрей Бобай Роман у співслужінні протоієрея Олександра Смоліна на Холмі Слави міського цвинтаря Ужгорода «Кальварія».

Богослужіння супроводжувалось церковним співом під керівництвом єпархіального регента читця Юрія Ропонича.

Під час богослужіння, окрім представників Карпатської єпархії УАПЦ, були присутні мама, тато, рідний брат, родичі і близькі полеглого українського воїна Михайла Дзака.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

uba banner

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

varfolomey

Всесвятійший Варфоломей

Архієпископ Константинополя — Нового Риму,
Вселенський Патріарх


x 247c004d

Блаженнійший Макарій

Митрополит Київський
і всієї України,
Предстоятель Української Автокефальної Православної Церкви


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський