Єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор відслужив заупокійну літію за українським патріотом і церковним діячем Закарпаття єпископом Андрієм Бачинським до 207-х роковин упокоєння

bachynskyi20 грудня, Преосвященнійший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською і Тернопільською єпархіями Української Автокефальної Православної Церкви, ректор Карпатського університету імені Августина Волошин та Української богословської академії в Ужгороді відслужив вечірню заупокійну літію за українським патріотом, церковним діячем, педагогом і науковцем, єпископом Мукачівським Андрієм Бачинським (14(24).11.1732, с. Бенятина, Михайлівський округ, Українські землі Закарпаття під окупацією Австро-Угорської імперії та Королівства Угорщина – 07.11 (19.12). 1809, м. Ужгород, Українські землі Закарпаття під окупацією Австро-Угорської імперії та Королівства Угорщина) до 207-х роковин його упокоєння.

У молитві до Господа Бога владика Віктор просив прощення всіх провин, допущенних з власної волі чи під примусом небіжчиком, дарування його душі вічного спокою та життя у піднебессі.

Прес-служба КаУ та УБА

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

uba banner

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

varfolomey

Всесвятійший Варфоломей

Архієпископ Константинополя — Нового Риму,
Вселенський Патріарх


x 247c004d

Блаженнійший Макарій

Митрополит Київський
і всієї України,
Предстоятель Української Автокефальної Православної Церкви


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський