В домовому храмі парафії Успіння Пресвятої Богородиці в м. Берегове Карпатської єпархії УАПЦ відслужили божественну літургію

786854ц25 грудня 2016 року, у День ушанування праведних і богоносних наших прабатьків, у домовому храмі парафії на честь Успіня Пресвятої Богородиці в м. Берегове Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви було відслужено божественну літургію.

З благословення Преосвященнійшого Віктора (Бедь), єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською і Тернопільською єпархіями Української Автокефальної Православної Церкви богослужіння очолив протоієрей Роман Бобай.

Під час богослужіння поминались імена православних ієрархів – Всесвятійшого Варфоломія, архієпископа Константинополя - Нового Риму, Вселенського Патріарха, Блаженнійшого Макарія, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Автокефальної Православної Церкви, Преосвященнійшого Віктора, єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською і Тернопільською єпархіями УАПЦ.

В ході божественної літургії священик молився за мир і благополуччя в Україні, за найшвидшу перемогу Українського війська над підступними московсько-путінськими окупантами та терористами, за збереження життя українських воїні-захисників і утвердження єдиної Помісної Автокефальної Української Православної Церкви.

По завершені божественної літургії протоієрей Роман Бобай звернувся до прихожан проповіддю, під час якої передав усім присутнім архієрейське благословення та вітання від Преосвященнійшого владики Віктора, а також привітав усіх з Днем ушанування праведних і богоносних наших прабатьків, причасників - з прийняттям тіла і крові Господа нашого Ісуса Христа, а також звернувся з вітанням до всіх християн, які святкую Різдво Христове з 24 на 25 грудня.

Хід богослужіння  супроводжувався читанням богослужбових текстів та церковним співом за участі іподиякона Владислава Лазара. 

Прес-служба парафії Успіня Пресвятої Богородиці в м. Берегове 
КЄ УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

uba banner

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

varfolomey

Всесвятійший Варфоломей

Архієпископ Константинополя — Нового Риму,
Вселенський Патріарх


x 247c004d

Блаженнійший Макарій

Митрополит Київський
і всієї України,
Предстоятель Української Автокефальної Православної Церкви


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський