У день святителя Миколая Чудотворця в кафедральному храмі Різдва Христового УАПЦ в Тернополі відслужили божественні літургії та роздали подарунки наймолодшим прихожанам

0-02-05-5109795882a9c7b1dccaebf41c68a04dc8891a2f2f4f0d0a850df66cc1e8530c full19 грудня 2016 року, у день вшанування святого Миколая, архієпископа Мир Лікійського Чудотворця, в кафедральному храмі Різдва Христового Тернопільської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви в місті Тернополі було відслужено дві божественні літургію.

З благословення Преосвященнійшого Віктора (Бедь), єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською та Тернопільською єпархіями ранішнє божественну літургію очолив протоієрей Петро Заяць у співслужінні протодиякона Івана Зайцева, а пізню – очолив протоієрей Ігор Прийдун, у співслужінні протоієрея Романа Наконечного та протодиякона Петра Рубльовського.

Під час богослужінь поминались імена православних ієрархів – Всесвятійшого Варфоломія, архієпископа Константинополя – Нового Риму, Вселенського Патріарха, Блаженнійшого Макарія, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Автокефальної Православної Церкви та Преосвященнійшого Віктора, єпископа Мукачівського і Карпатського,  керуючого Карпатською та Тернопільською єпархіями УАПЦ.

Духовенство вознесло молитви до Господа Бога з проханням дарувати українському народу мир, національну і духовну єдність, благополуччя та утвердження єдиної Помісної Автокефальної Української Православної Церкви, а також перемогу Українського війська над московсько-путінськими окупантами і терористами. Особливі молитви до Господа Бога були піднесені за збереження життя кожного українського воїна, добровольця і волонтера, які у наші дні боронять нашу святу українську землю від підступного московського ординця.

Хід богослужіння супроводжувався церковним співом під керівництвом регента Галини Іванової.

Після божественних літургії представники духовенства кафедрального храму передали архіпастирське благословення та вітання від Преосвященнійшого Віктора (Бедь), єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською і Тернопільською єпархіями, привітали прихожан із святом та розповіли про доброчесне життя святителя Миколая Чудотворця.

Від так з благословення владики Віктора, за українською християнською традицією, було роздано наймолодшим прихожанам кафедрального храму святкові подарунки.

Прес-служба Тернопільської єпархії УАПЦ

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

uba banner

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

varfolomey

Всесвятійший Варфоломей

Архієпископ Константинополя — Нового Риму,
Вселенський Патріарх


x 247c004d

Блаженнійший Макарій

Митрополит Київський
і всієї України,
Предстоятель Української Автокефальної Православної Церкви


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський