Парафія Успіння Пресвятої Богородиці Тернопільської єпархії УАПЦ в м. Тернопіль долучилась до акції «Поділись кутею з українським солдатом»

P 20161226 15182826 грудня 2016 року, з благословення Преосвященнійшого Віктора (Бедь), єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською і Тернопільською єпархіями Української Автокефальної Православної Церкви  парафії церкви Успіння Пресвятої Богородиці в місті Тернопіль на прохання депутата Тернопільської обласної ради пана Романа Нитки і волонтерської служби взяла участь в акції «Поділись кутею з українським солдатом».

За організаційної та безпосерденьої участі митрофорного протоієрея Петра Скрипа, настоятеля храму, декана міста Тернополя громада зібрала продукти харчування  для різдвяного столу, які були передані українським воїнам в зоні АТО на Сході України.

Також волонтери деканату міста Тернополя Тернопільської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви, єпархіальних відділів у справах молоді  та з духовної опіки в правоохоронних органах, пенітенціарній системі та Збройних Силах України продовжують збирати  продукти,  які є необхідними для приготування куті для українських воїнів-захисників. Вакуумні пакунки із уже готовою різдвяною стравою надалі будуть передані на передову лінію фронту українським бійцям, які будуть зустрічати Різдво Христове захищаючи українську націю, Українську Державу і Українську Церкву від московсько-путінських окупантів та терористів на Сході нашої держави.

Прес-служба Тернопільської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

uba banner

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський