До кафедрального храму Різдва Христового в м. Тернопіль Тернопільської єпархії УАПЦ прибув Вифлеємський вогонь миру

0-02-05-b65aee4b9e1a01d0190ed9b9272a6f1c636354da8944b172d0ee812bcd8c4b7c full25 грудня 2016 року, до кафедрального храму Різдва Христового в м. Тернопіль Тернопільської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви завітали  представники Тернопільського пласту.

По завершенні ранішньої божественної літургії пластуни передали духовенству храму Вифлеємський вогонь.

З благословення Преосвященнійшого Віктора (Бедь), єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською і Тернопільською єпархіями Української Автокефальної Православної Церкви делегацію пластунів урочисто зустріли та прийняли від них лампадку з Вифлеємським вогонь протоієрей Петро Заяць, канцлер Консисторії єпархії,  протоієрей Ігор Прийдун, протоієрей Юрій Свідерський та протодиякон Іван Заяць.

Під час зустрічі протоієрей Ігор Прийдун передав архієрейське благословення, вітання та слова подяки пластунам від імені Преосвященнійшого єпископа Віктора, а протоієрей Петро Заяць вручив їм іконки та солодкі подарунки.

Надалі, за доброю християнською традицією присутні у храмі прихожани запалили свої лампадки від лампадки з Вифлеємський вогнем, та рознесли благодатне світло Вифлеємського вогню миру по своїх домівках.

Запалення та перенесення по всьому світу Вифлеємського вогню миру — міжнародна щорічна акція до днів святкування Різдва Христового, яку проводять молодіжні організації пластунів та скаутів, суть якої полягає у поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа.

Прес-служба Тернопільської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією