В ході засідання Ради Церков Тернопільської області керуючий Карпатською і Тернопільською єпархіями УАПЦ проінформував про підготовку до відзначення 100-річчя початку відродження УАПЦ

15784625 1181474948635096 1919745111 o27 грудня 2016 року, в приміщенні Тернопільської обласної державної адміністрації та обласної ради, під головуванням Степана Барни, голови ОДА, відбулось чергове засідання Ради Церков і релігійних організацій Тернопільської області.

Участь у засіданні також прийняли Віктор Овчарку, голова Тернопільської обласної ради, офіційні представники єпархіальних управлінь Церков та релігійних організацій, відповідальні  працівники обласної державної адміністрації, обласної ради, органів юстиції, державної фіскальної служби, депутати обласної ради, науковці та журналісти Тернопільщини.

Від Тернопільської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви участь у засіданні прийняли Преосвященнійший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською і Тернопільською єпархіями, протоієрей Петро Заяць, канцлер Консисторії єпархії, протоієрей Петро Скрип, голова єпархіального відділу з питань взаємодії з органами державної влади та місцевого самоврядування, декан м. Тернополя та читець Максим Бережний, старший референт правлячого єпископа.  

В ході засідання було обговорено питання щодо стану релігійної ситуації в області, реєстрації та взяття на облік неприбуткових організацій, зокрема релігійних, після прийняття нових змін та доповнень до чинного законодавства, про відзначення ювілейних та інших важливих історичних дат в 2017 році та різне.

Під час обговорення порядку денного Преосвященнійший владика Віктор (Бедь), керуючий Карпатською і Тернопільською єпархіями УАПЦ, зокрема, довів до відома присутніх, що наступного року виповниться 100 років від початку історичного процесу щодо відродження прабатьківської, майже 2000-літньої, Української Автокефальної Православної Церкви (грудень 1917 - грудень 2017). Зважаючи на велике значення відродження УАПЦ в історії України та її вплив на процеси державотворення в ХХ столітті, владика Віктор закликав долучитись до підготовки та відзначення даного ювілею  органи державної влади і місцевого самоврядування, представників інших Церков та релігійних організацій, вищих навчальних закладів, наукових установ, політичних партій, громадських організацій та широкої громадськості.  

На завершення засідання всі учасники зібрання привітали один одного із Різдвяними святами та Новоліттям 2017 року.

Прес-служба Тернопільської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією