Представники духовенства Карпатської єпархії УАПЦ освятили нове приміщення реабілітаційного центру «Вибір» в Ужгороді

 DSC073827 грудня, в Ужгороді за духовної опіки представників духовенства Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви відбулося відкриття та освячення нового приміщення Закарпатського регіонального центру соціально-трудової реабілітації та професійної орієнтації «Вибір».

З благословення  Преосвященнійшого Віктора (Бедь), єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською і Тернопільською єпархіями Української Автокефальної Православної Церкви протоієрей Сергій Урста, канцлер Консисторії єпархії, читець Василь Біксей та єпархіальний регент читець Юрій Ропонич відслужили чин освячення в середині будівлі по вул. 8-го Березня, 46/107 в м. Ужгороді.

Керівник центру «Вибір» Василина Марко щиро подякувала усім присутнім, серед яких були, зокрема, заступник Ужгородського міського голови  Олександр Білак, представники Закарпатського обласного товариства інвалідів, Християнсько-народної спілки Закарпаття та інших громадських організацій, а також, благодійники, люди з інвалідністю та небайдужі громадяни.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією