Єпископ Мукачівський і Карпатський УАПЦ Віктор відслужив молебень за перемогу Українського війська та провів ряд нагороджень учасників АТО

 DSC089030 грудня, Преосвященнійший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською і Тернопільською єпархіями Української Автокефальної Православної Церкви в кафедральному храмі апостола українського Андрія Первозванного в м. Ужгороді відслужив молебень за українськими воїнами та перемогу Українського війська на підступними московсько-путінськими окупантами та терористами, за збереження життя кожного українського воїна, добровольця, волонтера та мирних співвітчизників, які у наші дні боронять земну нашу Вітчизну Україну від новітніх московських ординців.

Владиці Віктору співслужили протоієрей Сергій Урста, канцлер Консисторії Карпатської єпархії, протоієрей Олександр Смолін, ігумен Антоній Хвіц та протоієрей Роман Бобай.

Під час молебню в храмі були присутні представники українських військовослужбовців, учасники АТО.

Після молебню владика Віктор звернувся до присутніх з архіпастирською промовою, подякував українським воїнам за їх героїчну самопожертву  та провів ряд нагороджень. За вияв патріотизму, мужності і героїзму при захисті України від московсько-путінських окупантів високої церковної нагороди  Хреста «За заслуги» ІІ ступеня було удостоєно полковника запасу Петра Миколайовича Мехеда, заступника Міністра оборони України у відставці  (05.03.2014 – 30.09.2015) та підполковника Миколу Вікторовича Журавльова, першого заступника Закарпатського військового комісара.

Також підполковником Миколою Журавльовим було проведено нагородження військовими відзнаками ряд учасників АТО та волонтерів.

Під час молебню та урочистого вручення нагород були також присутні представники Закарпатського національно-патріотичного об’єднання «Україна Соборна», Християнсько-народної спілки Закарпаття, Закарпатського обласного товариства борців за незалежність України в ХХ столітті, Закарпатського крайового товариства «Просвіта» та громадської організації «Молодь Закарпаття».

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією