Керуючий Карпатською і Тернопільською єпархіями УАПЦ єпископ Віктор відслужив заупокійну молитву за провідником ОУН Степаном Бандерою до 108-річчя з дня народження

bandera1 січня, Преосвященнійший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською і Тернопільською єпархіями Української Автокефальної Православної Церкви, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина та Української богословської академії в Ужгороді відслужив заупокійну молитву за українським політичним і державним діячем, провідником Організації українських націоналістів, борцем за національну і державну незалежність України, політично переслідуваним польським, німецько-фашистським та московським комуністично-радянським окупаційними режимами,  убитим агентами спецслужб СРСР Степаном Андрійовичем Бандерою (01.01.1909, с. Старий Угринів, Західноукраїнські землі під окупацією Австро-Угорської імперії та Польщі – 15.10.1959, м. Мюнхен, ФРН) до 108-річчя з дня народження.

У молитві до Господа Бога владика Віктор просив прощення всіх провин, допущених з власної волі чи під примусом небіжчиком, дарування його душі вічного спокою та життя у піднебессі.

Прес-служба КаУ та УБА

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

uba banner

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський