В домовому храмі на честь Успіня Пресвятої Богородиці Карпатської єпархії УАПЦ в м. Берегово у Різдво Христове було відслужено божественну літургію

15935247 352838558436729 2118449603 o7 січня 2017 року в двунадесяте свято Різдва Христового в домовому храмі Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви на честь Успіня Пресвятої Богородиці в м. Берегове було відслужено святкову божественну літургію.

З благословення Преосвященнійшого Віктора (Бедь), єпископа Мукачівського та Карпатського, керуючого Карпатською і Тернопільською єпархіями УАПЦ богослужіння очолив канцлер Консисторії єпархії протоієрей Сергій Урста.

Під час богослужіння поминались імена православних ієрархів – Всесвятійшого Варфоломія, архієпископа Константинополя - Нового Риму, Вселенського Патріарха, Блаженнійшого Макарія, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Автокефальної Православної Церкви, Преосвященнійшого Віктора, єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською і Тернопільською єпархіями УАПЦ.

У молитві до Господа Бога, владика Віктор та духовенство, просили миру, щастя і благополуччя для українського народу і України, чим швидшої перемоги Української Армії над підступними московсько-путінськими окупантами і терористами, за збереження життя кожного українського воїна, добровольця, волонтера і мирних громадян, що у наші дні боронять Вітчизну нашу від московських ординців на Сході України, за дарування українцям національної і духовної єдності та утвердження єдиної Помісної Української Автокефальної Православної Церкви.

По завершені божественної літургії протоієрей Сергій Урста звернувся до парафіян з проповіддю, підчас якої передав вітання та благословення від Преосвящейнішого Віктора, єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською і Тернопільською єпархіями УАПЦ та зупинився на значущості Різдва Христового в житті кожного християнина.

Наприкінці літургії були виконані колядки та різдвяні пісні. Божественна літургія супроводжувалась читанням богослужбових текстів та церковним співом за участі іподиякона Владислава Лазара.

Прес-служба парафії Успіня Пресвятої Богородиці

Карпатської єпархії УАПЦ в м. Берегове

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією