В Свято-Миколаївському чоловічому монастирі Карпатської єпархії УАПЦ села Чинадієво Мукачівського району відслужили святкове різдвяне богослужіння

IMG 20170108 1156208 січня 2017 року, у день пам'яті Собору Пресвятої Богородиці у Свято-Миколаївському чоловічому монастирі Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви села Чинадієво Мукачівського району відслужили святкове різдвяне богослужіння.

Божественну літургію очолив настоятель монастиря архімандрит Миколай (Реківчак) у співслужінні протоієрея Олександра Смоліна.

Під час богослужіння поминались імена православних ієрархів – Всесвятійшого Варфоломія, архієпископа Константинополя – Нового Риму, Вселенського Патріарха, Блаженнійшого Макарія, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Автокефальної Православної Церкви, Преосвященнійшого Віктора, єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською та Тернопільською єпархіями.

У молитві до Господа Бога духовенство, просили миру, щастя і благополуччя для українського народу і України, чим швидшої перемоги Української Армії над підступними московсько-путінськими окупантами і терористами, за збереження життя кожного українського воїна, добровольця, волонтера і мирних громадян, що у наші дні боронять Вітчизну нашу від московських ординців на Сході України, за дарування українцям національної і духовної єдності та утвердження єдиної Помісної Української Автокефальної Православної Церкви.

Відтак із повчальним словом до усіх присутніх звернувся наміскиу монастиря отець Миколай (Реківчак) який привітав усіх присутніх з Різдвом Христовим та розповів про Спасіння Новонародженого немовляти від царя Ірода.

Також в храмі даного монастиря, у співслужіння архімандрита Миколая (Реківчака), намісника обителі та ігумена Антонія (Хвіц), намісника Свято-Хрестовоздвиженського чоловічого монастиря в с. Пилипець Міжгірського району різдвяні богослужіння було відслужено і в ніч з 6 на 7 січня (святкова всенічна) та 7 січня (святкова літургія).

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

uba banner

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

varfolomey

Всесвятійший Варфоломей

Архієпископ Константинополя — Нового Риму,
Вселенський Патріарх


x 247c004d

Блаженнійший Макарій

Митрополит Київський
і всієї України,
Предстоятель Української Автокефальної Православної Церкви


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський