Єпископ УАПЦ Віткор (Бедь) відслужив літію за українським вченим в галузі космонавтики Сергієм Корольовим до 110-річчя з дня народження

Koroljov12 січня, Преосвященнійший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською і Тернопільською єпархіями, голова Комісії з духовності, освіти та катехізації Української Автокефальної Православної Церкви, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина та Української богословської академії в Ужгороді  відслужив заупокійну літію за українським вченим у галузі ракетобудування та космонавтики, конструктором, одним із засновників практичної космонавтики в СРСР, політично переслідуваним і репресованим московським комуністично-радянським окупаційним режимом, академіком Сергієм Павловичем Корольовим  (30.12.1906 (12.01.1907), м. Житомир, Волинська губернія, Україна під окупацією Російської імперії – 14.01.1966, м. Москва, РРФСР, СРСР) до 110-річчя з дня його народження.

У молитві до Господа Бога владика Віктор просив прощення всіх провин, допущених в земному житті з власної волі чи під примусом небіжчиком, дарування його душі вічного спокою та життя у піднебессі.

Прес-служба КаУ та УБА

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

uba banner

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

varfolomey

Всесвятійший Варфоломей

Архієпископ Константинополя — Нового Риму,
Вселенський Патріарх


x 247c004d

Блаженнійший Макарій

Митрополит Київський
і всієї України,
Предстоятель Української Автокефальної Православної Церкви


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський