Єпископ УАПЦ Віктор (Бедь) відслужив заупокійну молитву за українським громадсько-політичним діячем Левком Мацієвичем до 140-річчя з дня його народження

978967ed-113 січня, Преосвященнійший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською і Тернопільською єпархіями, голова Комісії з духовності, освіти та катехізації Української Автокефальної Православної Церкви, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина та Української богословської академії в Ужгороді відслужив заупокійну молитву за українським патріотом, громадсько-політичним діячем, корабельним інженером, автором проектів кораблів, авіатором, одним із засновників Революційної української партії (РУП) Левком Макаровичем Мацієвичем (01(13).01.1877, с. Олександрівка, Чигиринський повіт, Київська губернія, Україна під окупацією Російської імперії – 24.09 (07.10).1910, м. Петербург, Російська імперія) до 140-річчя з дня його народження.

У молитві до Господа Бога владика просив прощення всіх провин, допущених у земному житті з власної волі чи під примусом небіжчиком, дарування його душі вічного спокою та життя у піднебессі.

Прес-служба КаУ та УБА

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

uba banner

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

varfolomey

Всесвятійший Варфоломей

Архієпископ Константинополя — Нового Риму,
Вселенський Патріарх


x 247c004d

Блаженнійший Макарій

Митрополит Київський
і всієї України,
Предстоятель Української Автокефальної Православної Церкви


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський