Керуючий Карпатською і Тернопільською УАПЦ єпископ Віктор (Бедь) відслужив літію за українським політичним і державним діячем Михайлом Гориньом до 4-х роковин з дня його упокоєння

5785t8-113 січня, Преосвященнійший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською і Тернопільською єпархіями Української Автокефальної Православної Церкви відслужив в Ужгороді заупокійну літію за українським патріотом, політичним і державним діячем, борцем за національну і державну незалежність України, політично репресованим московським комуністично-радянським окупаційним режимом СРСР, членом Народного Руху України, народним депутатом України 1-го скликання, побратимом по опозиційні боротьбі у Верховній Раді України (1990 – 1994) Михайлом Миколайовичем Гориньом (17.06.1930, с. Кнісело, Галичина, Західноукраїнські землі під окупацією Польщі – 13.01.2013, м. Львів, Україна)  до 4-х роковин з дня його упокоєння.

У молитві до Господа Бога владика просив прощення всіх провин, допущених у земному житті з власної волі чи під примусом небіжчиком, дарування його душі вічного спокою та життя у піднебессі.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

uba banner

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

varfolomey

Всесвятійший Варфоломей

Архієпископ Константинополя — Нового Риму,
Вселенський Патріарх


x 247c004d

Блаженнійший Макарій

Митрополит Київський
і всієї України,
Предстоятель Української Автокефальної Православної Церкви


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський