Керуючий Карпатською і Тернопільською єпархіями УАПЦ єпископ Віктор зустрівся з рідною сестрою спочилого у Бозі Блаженнійшого Митрополита Мефодія (Кудрякова)

 DSC000217 січня, Преосвященнійший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською і Тернопільською єпархіями Української Автокефальної Православної Церкви, в архієрейській резиденції в Тернополі, прийняв з дружнім візитом рідну сестру спочилого у Бозі Блаженнійшого Мефодія (Кудрякова), Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля УАПЦ – Ольгу Андріївну Кондзельську-Кудрякову.

Ольга Андріївна поділилась своїми спогадами про життєвий шлях та церковну діяльність Блаженнійшого Митрополита Мефодія. В ході зустрічі було обговорено питання щодо увіковічення пам’яті колишнього Предстоятеля УАПЦ, зокрема щодо відкриття на його честь меморіальної дошки в м. Монастириську, та ряд інших питань.

На завершення зустрічі владика Віктор подякував Ользі Андріївні за дружній візит, подарував їй Церковний календар УАПЦ на 2017 рік, іконку Різдва Христового та благословив усю її сім’ю.

Прес-служба Тернопільської єпархії УАПЦ

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією