На свято Богоявлення в домовому храмі парафії Успіння Пресвятої Богородиці в м. Берегове Карпатської єпархії УАПЦ відслужили божественну літургію та освятили воду

15995122 359567411097177 4182347015316255146 o19 січня 2017 року, у свято Богоявлення та Хрещення Господа Бога і Спасителя нашого Ісуса Христа в домовому храмі парафії Успіння Пресвятої Богородиці м. Берегове Карпатської єпархії УАПЦ відслужили божественну літургію.

З благословення Преосвященнійшого Віктора (Бедь), єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською і Тернопільською єпархіями Української Автокефальної Православної Церкви богослужіння очолив протоієрей Роман Бобай.
Під час богослужіння поминались імена православних ієрархів – Всесвятійшого Варфоломія, архієпископа Константинополя - Нового Риму, Вселенського Патріарха, Блаженнійшого Макарія, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Автокефальної Православної Церкви, Преосвященнійшого Віктора, єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською і Тернопільською єпархіями УАПЦ.
В ході божественної літургії отець Роман возніс молитви за мир і благополуччя в Україні, за найшвидшу перемогу Українського війська над підступними московсько-путінськими окупантами та терористами, за збереження життя українських воїні-захисників і утвердження єдиної Помісної Автокефальної Української Православної Церкви.
Відтак, протоієрей Роман Бобай звернувся до прихожан храму з вітальним словом та передав благословення і вітання з святом від Преосвященнійшого Віктора (Бедь), єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською і Тернопільською єпархіями Української Автокефальної Православної Церкви.
Хід богослужіння супроводжувався читанням богослужбових текстів та церковним співом за участі іподиякона Владислава Лазара.

Прес-служба парафії Успіня Пресвятої Богородиці
Карпатської єпархії в м. Берегове

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією