Керуючий Карпатською і Тернопільською єпархіями УАПЦ єпископ Віктор надіслав співчуття Генконсулу Угорщини в Ужгороді в зв'язку із трагічною загибеллю угорських дітей

4634654654Преосвященнійший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською і Тернопільською єпархіями Української Автокефальної Православної Церкви, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина та Української богословської академії надіслав співчуття Генеральному консулу Угорщини в місті Ужгород пану Йожефу Бачкаі у зв'язку з непоправимою трагедією – аварією на північному сході Італії, в результаті якої загинуло і травмовано угорських громадян, серед яких багато дітей.

«Від імені Карпатської та Тернопільської єпархій Української Автокефальної Православної Церкви, Карпатського університету імені Августина Волошина та Української богословської академії просимо прийняти наші співчуття в зв’язку з непоправимою трагедією.Нехай Всемилостивий Господь Бог простить всі провини, допущені в земному житті з власної волі чи під примусом небіжчиками та дарує їхнім душам вічний спокій і життя у піднебессі.Співчуваємо родинам загиблих, молимось і сумуємо разом з усією угорською нацією» - зазначив у надісланому співчутті Преосвященнійший владика Віктор.

Нагадаємо, у ніч з 20 на 21 січня на півночі Італії сталося страшне ДТП в яке потрапив екскурсійний автобус, на борту якого знаходилося більше півсотні дітей з Угорщини. Школярі з Угорщини поверталися додлому після канікул на гірськолижному курорті у Франції. Повідомляється про загибель 16 пасажирів, ще 39 отримали травми різного ступеня тяжкості. Автобус з Угорщини, в якому їхали 55 чоловік, за попередніми даними, врізався в стовп та загорівся.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією