У кафедральному храмі Карпатської єпархії УАПЦ в Ужгороді відбулось вінчання Дмитра Беника та Марти (у дівоцтві Щапкової)

 DSC106629 січня 2017 року, у кафедральному храмі на честь апостола українського Андрія Первозванного в м. Ужгороді Карпатської єпархії  Української Автокефальної Православної Церкви було здійснено таїнство вінчання над молодим подружжям Дмитром Беником та Мартою ( у дівоцтві Щапкова).

Чин вінчання звершив Преосвященнійший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви, у співслужінні протоієрея Сергія Урсти, протоієрея Олександра Смоліна та протоієрея Романа Бобая.

Таїнство вінчання було відправлено українською мовою у супроводі церковного співу під керівництвом єпархіального регента читця Юрія Ропонича.

На таїнстві вінчання були присутні: батьки, рідні, близькі, колеги по навчанню та роботі наречених.

У своєму вітальному слові-проповіді до молодят владика Віктор наголосив на величі таїнства шлюбу, дав архіпастирські настанови та привітавши молодят, подарував їм святі образи Спасителя нашого Ісуса Христа та Пресвятої Богородиці.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

uba banner

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський