Керуючий Карпатською і Тернопільською єпархіями УАПЦ єпископ Віктор відслужив літію за українським науковцем і культурно-освітнім діячем Василем Кукольником до 252-річчя з Дня його народження

78678130 січня, Преосвященнійший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською і Тернопільською єпархіями Української Автокефальної Православної Церкви, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина та Української богословської академії у своїй резиденції в Ужгороді відслужив вечірню заупокійну літію за українським науковцем і культурно-освітнім діячем, нащадком давнього українського роду, уроженцем Закарпаття, правознавцем, енциклопедистом, доктором вільних мистецтв, філософії і право Василем Григоровичем Кукольником (30.01.1765, м. Мукачево, українські землі Закарпаття під окупацією Австрійської імперії та Королівства Угорщини – 18.02.1821, м. Ніжин, Чернігівщина, Україна під окупацією Російської імперії) до 252-річчя з Дня народження.

У молитві до Господа Бога владика Віктор просив прощення всіх провин, допущених в земному житті небіжчиком, дарування його душі вічного спочинку та життя у піднебессі.

Прес-служба КаУ та УБА

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією