В Карпатській і Тернопільській єпархіях УАПЦ молитовно ушанували пам’ять українського співака і актора Андрія Кузьменка до 2-х роковин його упокоєння

5345353и-12 лютого, Преосвященнійший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською і Тернопільською єпархіями Української Автокефальної Православної Церкви, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина та Української богословської академії у своїй резиденції в Ужгороді відслужив вечірню заупокійну літію за українським патріотом, громадським і культурним діячем, співаком, письменником, продюсером, актором Андрієм Вікторовчием Кузьменко (17.08.1968, м. Самбір, Львівська область – 02.02.2015, с. Лозуватка, Криворізький район, Дніпропетровська область) до 2-х роковин його упокоєння – трагічної і загадкової загибелі в дорожньо-транспортній пригоді.

У молитві до Господа Бога владика Віктор просив прощення всіх провин, допущених у земному житті з власної волі чи під примусом небіжчиком, дарування його душі вічного спокою та життя у піднебессі.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією