Єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор удостоїв ветерана освіти, свою класну керівницю по середній школі Марію Іванівну Чорей ордена «Покрова Пресвятої Богородиці»

 DSC10472 лютого, Преосвященнійший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською і Тернопільською єпархіями Української Автокефальної Православної Церкви з дружнім візитом відвідав ветерана освіти, свою класну керівницю та улюблену учительку в роки навчання у Тересвянській середній школі Марію Іванівну Чорей в її домі в смт. Тересва Тячівського району.

Зустріч була теплою, задушевною і щирою. Владика Віктор і Марія Іванівна згадали минулі роки навчання і учителювання в Тересвянській середній школі, однокласників і колег з учительського колективу, поділились своїми розповідями з подальшого життя.

1 березня 2016 року виповнилось 80 років з Дня народження класного керівника, учительки з великої літери Марії Іванівни Чорей, а у червні цього ж - 35 років, як владика Віктор закінчив навчання в Тересвянській середній школі (1971 – 1981).

З нагоди славного ювілею владика Віктор привітав Марію Іванівну, подарував їй букет троянд та подарунок, а також за багаторічну високопрофесійну педагогічну діяльність та з нагоди 80-річчя з Дня народження удостоїв ювілярку високої церковної нагороди – ордена «Покрова Пресвятої Богородиці».

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією