Єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор відслужив літію за єпископом Іваном (Маргітичем) до 96-річчя з Дня його народження

787686led-14 лютого, Преосвященнійший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською і Тернопільською єпархіями Української Автокефальної Православної Церкви у своїй резиденції в Ужгороді відслужив вечірню заупокійну літію за українським патріотом, борцем за національну і державну незалежність України, політично репресованим московським комуністично-радянським окупаційним режимом СРСР, єпископом Мукачівської греко-католицької єпархії Римського понтифікату, народним єпископом Іваном (Маргітичем) (04.02.1921, с. Боржавське, Підкарпатська Русь (Закарпаття) під анексією Чехословацької Республіки – 07.09.2003, с. Пилипець, Міжгірський район, Закарпатська область) до 96-річчя з Дня народження.

У молитві до Господа Бога владика Віктор просив прощення всіх земних провин, допущених з власної волі чи під примусом небіжчиком, дарування його душі вічного спокою та життя у піднебессі.

Владика Віктор (Бедь) і спочилий у Бозі владика Іван (Маргітич) були добрими друзями і побратимами під час українських національно-визвольних змагань на Закарпатті кінця 80-х – початку 90-х рр. минулого столітті, та підтримували дружні стосунки і надалі,  до відходу у вічність Божого достойника.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

uba banner

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

varfolomey

Всесвятійший Варфоломей

Архієпископ Константинополя — Нового Риму,
Вселенський Патріарх


x 247c004d

Блаженнійший Макарій

Митрополит Київський
і всієї України,
Предстоятель Української Автокефальної Православної Церкви


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський