Єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор відслужив літію за Миколою Івановичем Бедейом з Тячева до перших роковин його упокоєння

897689ed-15 лютого 2017 року, Преосвященнійший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською і Тернопільською єпархіями Української Автокефальної Православної Церкви у своїй резиденції в Ужгороді відслужив вечірню заупокійну літію за спочилим у Бозі Миколою Івановичем Бедейом (15.09.1942, м. Тячів, Карпатська Україна (Закарпаття) під окупацією Королівства Угорщини – 05.02.2016, м. Тячів, Закарпатська область, Україна), колишнім міським головою м. Тячева ( 1986 – 1989) до перших роковин його упокоєння.

У молитві до Господа Бога владика Віктор просив прощення всіх земних провин, допущених з власної волі чи під примусом небіжчиком, дарування його душі вічного спочинку та життя у піднебессі.

Також владика Віктор передав родині Бедеїв свої співчуття.

До співчуттів родині спочилого у Бозі Миколи Івановича Бедея, зокрема дружині Олені Володимирівні Бедей та дочці Наталії Миколаївні Бедей, старшого викладача і завідувача відділом кадрів Карпатського університету імені Августина Волошина та Української богословської академії, яка перебуває у відпустці по догляду за народженою дитиною, приєднуються колективи університету, академії, адвокатського бюро «Срібна Земля» та газети «Срібна Земля».

Прес-служба КаУ та УБА

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

uba banner

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський