Керуючий Карпатською і Тернопільською єпархіями УАПЦ єпископ Віктор надіслав співчуття рідним спочилого у Бозі протоієрея Ігоря Накураша, благочиного Борщівського деканату

87543ed-16 лютого 2017 року,  на 38 році життя, після тривалої хвороби, відійшов у вічність протоієрей Ігор Накураш, благочинний Борщівського деканату та настоятель парафії святителя Миколая Чудотворця у селі Збручанське Тернопільської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви.

Протоієрей Ігор Накураш народився 4 серпня 1979 року в селі Плебанівка Теребовлянського району Тернопільської області. Навчався в Тернопільській духовній семінарії. 17 березня 2002 року був рукоположений в сан диякона, а 26 травня того ж року в сан  священика. 9 листопада 2002 року отець Ігор був призначений священиком і настоятелем парафії Миколая Чудотворця Борщівського деканату Тернопільської єпархії УАПЦ. У лютому 2017 року після тяжкої хвороби відійшов у вічність.

З нагоди важкої, передчасної і непоправимої втрати Преосвященнійший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською і Тернопільською єпархіями Української Автокефальної Православної Церкви надіслав свої співчуття родині спочилого у Бозі протоієрея Ігоря Накураша та дав відповідні архієрейські благословення по єпархії щодо належної організації похорон.

Прощання та відспівування відбудуться 8 лютого у храмі села Збручанське Борщівського району, а поховання відбудеться того ж дня у його рідному селі Плебанівка Теребовлянського району.

Прес-служба Тернопільської єпархії УАПЦ

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

uba banner

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

varfolomey

Всесвятійший Варфоломей

Архієпископ Константинополя — Нового Риму,
Вселенський Патріарх


x 247c004d

Блаженнійший Макарій

Митрополит Київський
і всієї України,
Предстоятель Української Автокефальної Православної Церкви


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський