Керуючий Карпатською і Тернопільською єпархіями УАПЦ єпископ Віктор відслужив акафіст святителю Григорію Богослову у день його ушанування

90780ed-107 лютого 2017 року, Преосвященнійший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською і Тернопільською єпархіями Української Автокефальної Православної Церкви у своїй резиденції в Ужгороді відслужив ранковий акафіст святителю Григорію Богослову, архієпископу Константинопольському (389) у день його у шанування.

У молитві владика Віктор просив молитовного заступництва святителя перед Всемогутнім і Вселюблячим Отцем нашим Небесним за українську націю, Українську Державу, Українське військо та Українську Церкву. За дарування українцям і Україні миру, благополуччя та розквіту.  За найшвидшу перемогу Українського війська над підступними московсько-путінськими окупантами і терористами та збереження життя кожного українського воїна, добровольця, волонтера, полоненого та мирних співвітчизників, які у наші дні боронять Богом дану нам земну Вітчизну Україну від новітніх московських ординців. За утвердження єдиної Помісної Української Автокефальної Православної Церкви.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

uba banner

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський