В кафедральному храмі Карпатської єпархії УАПЦ в Ужгороді відслужили літію за політичним і державним діячем Михайлом Юрійовичем Волощуком

літія7 лютого 2017 року, в кафедральному храмі на честь апостола українського Андрія Первозванного в м. Ужгороді Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви, Преосвященнійший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською і Тернопільською єпархіями УАПЦ, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина та Української богословської академії відслужив заупокійну літію за новоспочилим у Бозі закарпатським політичним, державним і громадським діячем, головою виконавчого комітету Закарпатської обласної ради народних депутатів (квітень 1974 – грудень 1984), 1-й секретар Закарпатського обласного комітету Комуністичної партії України (КПРС) (лютий 1990 – липень 1991), головою Закарпатської обласної ради та її виконавчого комітету (квітень 1990 – жовтень 1991), народний депутат України 1-го скликання (1990 – 1994), членом Конституційної комісії Верховної Ради України (1990 – 1994), головою Асоціації депутатів Закарпатської області всіх рівнів (1998 – 05.02.2017), кандидатом економічних наук Михайлом Юрійовичем Волощуком (10.11.1934, с. Майдан, Міжгірщина, Підкарпатська Русь (Закарпаття під анексією Чехословацької Республіки – 05.02.2017, Ужгород, Закарпатська область, Україна).

Його Преосвященству співслужили протоієрей Сергій Урста, канцлер Консисторії єпархії, архімандрит Антоній (Хвіц), протоієрей Олександр Смолін та протоієрей Роман Бобай.

У своїй архієрейській поминальній проповіді владика Віктор розповів про життєвий шлях спочилого у Бозі Михайла Юрійовича.

У молитві до Господа Бога владика Віктор просив прощення всіх земних провин, допущенних з власної волі чи під примусом небіжчиком, дарування його душі вічного спочинку та життя у піднебессі.

Сьогодні ж, 7 лютого, перед відслуженням заупокійної літії владика Віктор віддав останнє земне ушанування спочилому у Бозі Михайлу Юрійовичу Волощуку, з яким перебував у складі Верховної Ради України 1-го скликання (1990 – 1994), під час прощання з тілом небіжчика в траурному залі міського цвинтаря «Кальварія» в м. Ужгороді та висловив співчуття родині.

Прес-служба Карпатськї єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією