У свято трьох святителів Василія Великого, Григорія Богослова та Іоанна Золотоустого в кафедральному храмі Карпатської єпархії УАПЦ в місті Ужгороді відслужили Божественну літургію

 DSC071112 лютого 2017 року, у неділю про блудного сина та Собор вселенських учителів і святителів Василія Великого, Григорія Богослова та Іоанна Золотоустого в кафедральному храмі апостола українського Андрія Первозванного Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви в Ужгороді було відслужено божественну літургію.

З благословення Преосвященнійшого Віктора (Бедь), єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською і Тернопільською єпархіями Української Автокефальної Православної Церкви богослужіння очолив канцлер Карпатської єархії протоієрей Сергій Урста у співслужінні архімандрита Антонія (Хвіц), протоієрея Олександра Смоліна, протоієрея Романа Бобая та протодиякона Івана Жабляка.
Під час богослужіння поминались імена православних ієрархів – Всесвятійшого Варфоломія, архієпископа Константинополя - Нового Риму, Вселенського Патріарха, Блаженнійшого Макарія, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Автокефальної Православної Церкви, Преосвященнійшого Віктора, єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською і Тернопільською єпархіями УАПЦ.
У молитві до Господа Бога, духовенство, просили миру, щастя і благополуччя для українського народу і України, чим швидшої перемоги Українського війська над підступними московсько-путінськими окупантами і терористами, за збереження життя кожного українського воїна, добровольця, волонтера і мирних громадян, що у наші дні боронять Вітчизну нашу від московських ординців на Сході України, за досягнення українцями національної і духовної єдності та утвердження єдиної Помісної Української Автокефальної Православної Церкви.
Відтак, з повчальним словом до парафіян храму звернувся протоієрей Сергій Урста, який розповів притчу про блудного сина та ушанування свята Собор святителів Василія Великого, Григорія Богослова та Іоанна Золотоустого Українською Автокефальною Православною Церквою.
Хід богослужіння супроводжувався співом церковного хору під керівництвом кафедрального регента Марії Жабляк, церковний спів духовенства в олтарі – під керівництвом єпархіального регента читця Юрія Ропонича. Службу дяків очолив Іван Хланта.

Прес-служба Карпатської єпархії

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

uba banner

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

varfolomey

Всесвятійший Варфоломей

Архієпископ Константинополя — Нового Риму,
Вселенський Патріарх


x 247c004d

Блаженнійший Макарій

Митрополит Київський
і всієї України,
Предстоятель Української Автокефальної Православної Церкви


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський