Єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор (Бедь) привітав намісника Свято-Миколаївського чоловічого монастиря Карпатської єпархії УАЦ в смт. Чинадієво архімандрита Миколая (Реківчака) з 49-річчя дияконської та 47-річчя священницької хіротонії

 DSC016415 лютого 2017 року, в дванадесяте свято Стрітення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа свої 49-річчя дияконської та 47-річчя священницької хіротонії святкує намісник Свято-Миколаївського чоловічого монастиря Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви в смт. Чинадієво Мукачівського району – архімандрит Миколай (Реківчак).

З цієї святкової нагоди, Преосвященнійший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією, голова Комісії з духовності, освіти та катехізації Української Автокефальної Православної Церкви, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина та Української богословської академії привітав о. Миколая з річницями хіротоній.

У вітані Владика, від себе особисто, духовенства і вірних Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви побажав архімандриту Миколаю примноження сил духовних і тілесних, подальших успіхів та Божого благословення на ниві архіпастирського служіння нашій відродженій прабатьківській, майже 2000-літній, Українській Автокефальній Православній Церкві на славу боголюбивої української нації та земної Вітчизни України.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

uba banner

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

varfolomey

Всесвятійший Варфоломей

Архієпископ Константинополя — Нового Риму,
Вселенський Патріарх


x 247c004d

Блаженнійший Макарій

Митрополит Київський
і всієї України,
Предстоятель Української Автокефальної Православної Церкви


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський