У 17-ту річницю упокоєння Патріарха Димитрія (Яреми) та в другу річницю упокоєння Митрополита Мефодія (Кудрякова) у кафедральному храмі Карпатської єпархії УАПЦ в Ужгороді відслужили заупокійну літургію

 DSC137325 лютого 2017 року, в рамках рішення Собору Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви від 20 лютого 2017 року, у кафедральному храмі апостола українського Андрія Первозванного Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви в Ужгороді, було відслужено заупокійну літугрію за Святійшим Димитрієм (Яремою), Патріархом Київським і всієї України, Предстоятелем Української Автокефальної Православної Церкви (09.12.1915 – 25.02.2000 рр.) та Блаженнійшим Мефодієм (Кудряковим), Митрополитом Київським і всієї України, Предстоятелем Української Автокефальної Православної Церкви (11.03.1949 – 24.02.2015 рр.).

З благословення Преосвященнійшого Віктора (Бедь), єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючий Карпатською та Тернопільською єпархіями УАПЦ богослужіння очолив протоієрей Роман Бобай у співслужінні протоієрея Олександра Смоліна, ієрея Крістіана Рущака та протодиякона Івана Жабляка.
Під час богослужіння поминались імена православних ієрархів – Всесвятійшого Варфоломія, архієпископа Константинополя - Нового Риму, Вселенського Патріарха, Блаженнійшого Макарія, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Автокефальної Православної Церкви, Преосвященнійшого Віктора, єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською і Тернопільською єпархіями.
Духовенство вознесло молитви до Господа Бога з проханням дарувати українському народу мир, національну і духовну єдність, благополуччя та утвердження єдиної Помісної Автокефальної Української Православної Церкви, а також перемогу Українського війська над московсько-путінськими окупантами і терористами. Особливі молитви до Господа Бога були піднесені за збереження життя кожного українського воїна, добровольця і волонтера, які у наші дні боронять нашу святу українську землю від підступного московського ординця.
Під час сугубої заупокійної ектенії духовенство вознесло молитви за спасіння душ спочилих у Бозі Патріарха Димитрія (Яреми) та Митрополита Мефодія (Кудрякова).
Хід богослужіння супроводжувався церковним співом під керівництвом єпархіального регента читця Юрія Ропонича, а службу дяків очолив Іван Хланта.
Відтак, після божественної літургії духовенство Карпатської єпархії УАПЦ відслужили заупокійну літію за спочилими у Бозі Святійшим Димитрієм (Яремою), Патріархом Київським і всієї України, Предстоятелем Української Автокефальної Православної Церкви у 17-ту річницю його упокоєння та Блаженнійшим Мефодієм (Кудряковим), Митрополитом Київським і всієї України, Предстоятелем Української Автокефальної Православної Церкви у другу річницю його упокоєння.
У своїй проповіді отець Роман розповів про життя і духовні подвиги Патріарха Димитрія (Яреми) та Митрополита Мефодія (Кудрякова).
У молитві до Господа Бога духовенство просило прощення всіх провин допущених, з власної волі чи під примусом дарування їхнім душам вічного спочинку та життя у піднебессі.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

uba banner

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський