У першу седмицю Великого посту в Кафедральному храмі Карпатській єпархії УАПЦ відбулося читання першої частини Великого покаянного канону

 DSC162327 лютого 2017 року, у понеділок першої седмиці Великого посту у кафедральному храмі на честь апостола українського Андрія Первозваного в м. Ужгород відслужили Велике повечір'я з читанням першої частини Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського.

З благословення Преосвященнійшого Віктора (Бедь), єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською і Тернопільською єпархіями Української Автокефальної Православної Церкви читання очолив протоієрей Сергій Урста, у співслужінні архімандрита Антонія (Хвіц), протоієрея Олександра Смоліна, протоієрея Романа Бобая та ієрея Крістіана Рущака.
Великий покаянний канон читатиметься на протязі ще трьох днів першої седмиці Великого посту. Початок читання о 16:00 в кафедральному соборі на честь апостола українського Андрія Первозваного Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви за адресою м. Ужгород, вул. Гойди, 4. Читання останньої частини Покаянного канону, в четвер, очолить Преосвященнійший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською і Тернопільскою єпархіями УАПЦ.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією