У 40-й день спочинку професора Івана Стецяка в кафедральному храмі Карпатської єпархії УАПЦ в м. Ужгороді відслужили заупокійну літію

 DSC17786 березня 2017 року, в кафедральному храмі на честь апостола українського Андрія Первозваного в м. Ужгороді Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви, у 40-й день за спочилим у Бозі українським вченим, педагогом, доктором психологічних наук, кандидатом педагогічних наук, професором, член-кореспондентом Міжнародної академії богословських наук, професором кафедри психології та педагогіки Карпатського університету імені Августина Волошина Іваном Петровичем Стецяком, духовенство кафедрального храму Карпатської єпархії відслужило заупокійну літію.

З благословення Преосвященнійшого Віктора (Бедь), єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською і Тернопільською єпархіями УАПЦ літію очолив протоієрей Роман Бобай у співслужінні протоієрея Сергія Урсти та ієрея Крістіана Рущака.
Під час відправлення заупокійної літії у храмі були присутні колеги та студенти Української богословської академії та Карпатського університету імені Августина Волошина.
Хід заупокійної літії супроводжувався співом під керівництвом єпархіального регента читця Юрія Ропонича.
У молитві до Господа Бога духовенство просило прощення всіх допущених провин, з власної волі чи під примусом небіжчиком, дарування його душі вічного спочинку та життя у піднебессі.

Прес-служба Карпатськї єпархії УАПЦ

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією