В Кафедральному храмі Карпатської єпархії УАПЦ в Ужгороді здійснено таїнство Хрещення над немовлям Вікторією Дуб

 DSC051226 березня 2017 року, у кафедральному храмі апостола українського Андрія Первозваного Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви в Ужгороді, звершено чин хрещення над донькою проректора з навчальної роботи Карпатського університету імені Августина Волошина та Української богословської академії – Вікторією Дуб.

Чин хрещення, з благословення Преосвященнійшого Віктора (Бедь), єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською і Тернопільською єпархіями УАПЦ, здійснив канцлер Карпатської єпархії протоієрей Сергій Урста у співслужінні протоієрея Романа Бобая.

Після звершення таїнства Хрещення отець Сергій звернувся з вітальним і повчальним пастирським словом до батьків, хресних батьків новонародженої та присутніх у храмі.

Ректорат, професорсько-викладацька корпорація та співробітники Карпатського університету імені Августина Волошина та Української богословської академії сердечно вітають родину Юрія та Марини Дуб з народженням донечки та прийняття нею таїнства Хрещення.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

uba banner

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

varfolomey

Всесвятійший Варфоломей

Архієпископ Константинополя — Нового Риму,
Вселенський Патріарх


x 247c004d

Блаженнійший Макарій

Митрополит Київський
і всієї України,
Предстоятель Української Автокефальної Православної Церкви


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський