У свято Вхід Господній в Єрусалим в храмі УАПЦ великомученика і цілителя Пантелеймона с. Нересниця Тячівського району відслужили Божественну літургію

17888325 1247078198678619 1974198071 n9 квітня 2017 року, у дванадесяте свято Вхід Господній в Єрусалим у храмі великомученика і цілителя Пантелеймона, с. Нересниця Тячівського району, Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви було відслужено Божественну літургію, яку очолив протоієрей Юрій Кадар.

Під час богослужіня поминалися імена православних ієрархів – Всесвятійшого Варфоломія, архієпископа Константинополя - Нового Риму, Вселенського Патріарха, Блаженнійшого Макарія, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Автокефальної Православної Церкви, Преосвященнійшого Віктора, єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською і Тернопільською єпархіями УАПЦ.
По завершенні літургії отець Юрій виголосив проповідь в якій передав вітання та благословення від керуючого Карпатською і Тернопільсокю єпархіїями УАПЦ Преосвященнійшого Віктора (Бедь).
Відтак, відбувся чин освячення віття верби, яке принесли парафіяни у цей святковий день.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією