Преосвященнійший єпископ Віктор відслужив літію за спочилим у Бозі Іваном Габором, народним депутатом України 1-го скликання

gabor13 травня, Преосвященнійший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви, у архієрейській резиденції в Ужгороді, відслужив ранкову заупокійну літію за народним депутатом України 1-го скликання (1990 – 1994) Іваном Михайловичем Габором (23.02.1945, с. Вільхівці, Тячівського району, Закарпатська Україна – 11.05.2017, м. Тячів, Закарпатська область), який 11 травня відійшов у вічність.

В 1990 – 1994 рр. владика Віктор та спочилий у Бозі Іван Михайлович Габор були народними депутатами України 1-го скликання від відповідних мажоритарних виборчих округів Закарпатської області.

У молитві до Господа Бога, владика Віктор просив прощення за всі земні провини, допущенні з власної волі чи під примусом небіжчиком, дарування його душі вічного спокою та життя у піднебессі.

Також владика Віктор, у телефонній розмові, висловив щирі співчуття рідним та близьким спочилого у Бозі Івана Михайловича Габора.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією