Керуючий Карпатською єпархією УАПЦ єпископ Віктор привітав настоятель парафії на честь святих рівноапостольних князя Володимира та княгині Ольги протоієрея Сергія Уманцева з днем народження

 DSC084022 травня, своє День народження святкує настоятель парафії на честь святих рівноапостольних князя Володимира та княгині Ольги в м. Ужгороді Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви протоієрей Сергій Уманцев.

З цієї святкової нагоди Преосвященнійший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви привітав отця Сергія з його Днем народження.

У своєму вітання владика Віктор побажав імениннику міцного здоров'я, успіхів та Божої допомоги на ниві чернечого служіння Церкві Христовій на благо боголюбивої української нації, Богом даної нам земної Вітчизни України та відродженої прабатьківської Української Автокефальної Православної Церкви.

До цих вітань приєднуються представники духовенства Карпатської єпархій УАПЦ, а також парафіяни храму рівноапостольних князя Володимира та княгині Ольги в м. Ужгороді.

Прес-служба Карпатськоъ єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

uba banner

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

varfolomey

Всесвятійший Варфоломей

Архієпископ Константинополя — Нового Риму,
Вселенський Патріарх


x 247c004d

Блаженнійший Макарій

Митрополит Київський
і всієї України,
Предстоятель Української Автокефальної Православної Церкви


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський