Керуючий Карпатською єпархією УАПЦ владика Віктор провів у Празі зустріч із першим секретарем Посольства України в Чеській Республіці

Прага 326 травня, Преосвященнійший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви, перебуваючи з робочим візитом у Чехії з нагоди офіційного відкриття Духовної місії Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви в Чеській Республіці, відвідав Посольство України в Чеській Республіці в Празі.

У ході візиту відбулась робоча зустріч Преосвященнійшого владики Віктора з першим секретарем Посольства України в Чеській Республіці Віталієм Бабінським та другим секретарем даного Посольства Тетяною Горупович.
Під час зустрічі владика Віктор передав вітання і благословення співробітникам українського дипломатичного корпусу від Блаженнійшого Макарія (Малетича), Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Автокефальної Православної Церкви, повідомив про офіційну реєстрацію Духовної місії Карпатської єпархії УАПЦ в Чеській Республіці в Чехії, розповів про її головні завдання та представив відповідальних представників місії. Офіційне відкриття Духовної місії Карпатської єпархії УАПЦ в Чеській Республіці відбувається в 100-річчя початку відродження Української Автокефальної Православної Церкви в Україні (1917 – 2017), яке цього року співпадає із 100-річчям початку відновлення Української державності в 1917 – 1921 рр. – наголосив владика Віктор. Також Преосвященнійший єписокоп Віктор просив передати найкращі вітання та благословення Надзвичайному і Повноважному Послу України в Чеській Республіці пану Євгену Перебийнісу.
В свою чергу українські дипломати подякували за дружню візитацію та надану інформацію щодо створення та початку діяльності Духовної місії Карпатської єпархії УАПЦ в Чеській Республіці, поділились інформацією щодо діяльності Посольства України в Чеській Республіці та про надання консульської допомоги громадянам України.
Під час зустрічі владику Віктора супроводжували: Андрій Ткач, виконавчий директор Духовної місії Карпатської єпархії УАПЦ в Чеській Республіці, ігумен Євген Сігісмунд Фрейманн, духівник місії, Олександр Антоненко, співробітник місії та Юліан Бедь, помічник єпископа.
Зустріч пройшла в теплій та дружній обстановці. Сторони домовились і надалі підтримувати відносини, в рамках духовної і культурно взаємодії Духовної місії Карпатської єпархії УАПЦ з Посольством України в Чеській Республіці.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

uba banner

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський