В храмі Духовної місії Карпатської єпархії УАПЦ в Чеській Республіці в м. Тепліце ушанували пам’ять Карпатоукраїнських святих та священномученика Досифея Угольського (Феодоровича), архієпископа Мараморошського

675728 травня, у День ушанування святих отців Першого Вселенського Собору (325) та Собору Карпатоукраїнських святих (що відзначається в Карпатській єпархії щорічно в першу неділю після ушанування рівноапостольних Кирила і Мефодія), Преосвященнійший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви, в храмі всіх святих землі Чеської в м. Тепліце (Чеська Республіка), після завершення божественної літургії відслужив молебень до Карпатоукраїнських святих та священномученика Досифея Угольського (Феодоровича), архієпископа Марамороського (1648 – 1733, закатованого жандармами окупаційного режиму Королівства Угорщини до смерті у в’язниці замку м. Хуст, за доносом мукачівського уніатського (католицького) єпископа Георгія-Генадія Бізанці. Владиці Віктору співслужили архімандрит Євген Сігіємунд Фреіманн, духівник місії, настоятель храму та диякон Мілан Ручкай.

У молитві владика Віктор просив молитовного заступництва у святих перед Господом Богом за дарування українській нації та Україні національної і духовної єдності, миру, благополуччя, прискорення подолання розділення серед українських християн та утвердження єдиної Помісної Української Автокефальної Православної Церкви.

Також владика Віктор підніс молитву і за благополуччя всіх українських мігрантів у Чехії та за чеський народ і Чеську Республіку, які прийняли під свій захист та опіку вихідців з України.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

uba banner

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський