Керуючий Карпатською єпархією УАПЦ єпископ Віктор відслужив заупокійну літургію і літію за мамою Катериною у 9-й день упокоєння

00516 червня 2017 року, у 9-й день упокоєння Катерини Кирилівни Чаплай-Бедь (12.09.1926– 08.06.2017), мами Преосвященнійшого Віктора (Бедь), єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви в Кафедральному храмі на честь апостола українського Андрія Первозваного Карпатської єпархії УАПЦ в Ужгороді було відслужена заупокійна Божественна літургія та літія.

Богослужіння очолив Преосвященнійший єпископ Віктор у співслужінні канцлера Карпатської єпархії УАПЦ протоієрея Сергій Урсти та протоієрея Романа Бобая.
Під час заупокійної ектінії було вознесенно молитви та прохання за прощення всіх земних провин, допущених з власної волі чи під примусом спочилою у Бозі Катериною Кирилівною.
Відтак, після заупокійної літургії Владика Віктор (Бедь) у співслужінні духовенства Карпатської єпархії у співслужінні протоієрея Сергія Урсти та протоієрея Романа Бобая відслужив заупокійну літію на могилі мами, яка похована на кладовищі в с. Минай.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

uba banner

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський