Керуючий Карпатською єпархією УАПЦ владика Віктор очолив Божественну Літургію в кафедральному храмі в м. Ужгороді

 DSC02232 липня 2017 року, у кафедральному храмі апостола українського Андрія Первозванного Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви в Ужгороді було відслужено Божественну Літургію, яку очолив Преосвященнійший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий єпархією.

Його Преосвященству співслужили протоієрей Сергій Урста, архімандрит Феофан (Бурдельов), протоієрей Олександр Смолін та протоієрей Роман Бобай.
Під час богослужіння поминались імена православних ієрархів – Всесвятійшого Варфоломія, архієпископа Константинополя - Нового Риму, Вселенського Патріарха, Блаженнійшого Макарія, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Автокефальної Православної Церкви, Преосвященнійшого Віктора, єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською єпархією УАПЦ.
У молитві до Господа Бога духовенство просили миру, щастя і благополуччя для українського народу і України, чим швидшої перемоги Українського війська над підступними московсько-путінськими окупантами і терористами, за збереження життя кожного українського воїна, добровольця, волонтера, полоненого і мирних співвітчизників, що у наші дні боронять нашу Вітчизну від новітніх московських ординців, за досягнення українцями національної і духовної єдності та утвердження єдиної Помісної Української Автокефальної Православної Церкви.
Відтак, після святого причастя з повчальним словом до парафіян храму звернувся протоієрей Роман Бобай.
З архіпастирською проповіддю до парафіян звернувся і Преосвященнійший владика Віктор, в якій наголосив на важливості дотримання кожною людиною головних християнських цінностей у земному житті, зокрема виявляти щоденну любов до ближніх своїх, як до самого себе.
Також владика Віктор зупинився на життєвому подвигу українських достойників, які відійшли у вічність, Високоперосвященнійшого Полікарпа (Петра Дмитровича Сікорського, 20(02).07.1875 – 22.10.1953), митрополита Української Автокефальної Православної Церкви (1941 – 1953), адміністратора УАПЦ (1942 – 1945), Першоієрарха УАПЦ в Діаспорі (1946 – 1953) з нагоди 142-річчя з дня його народження та українського громадсько-політичного діяча, вченого, філософа Михайла Петровича Драгоманова (06(18).09.1841 – 20.06(02.07).1895) з нагоди 122-х роковин з дня його упокоєння. За обома достойниками, після завершення божественної літургії, було відслужено заупокійну літію.
Хід богослужіння супроводжувався церковним співом під керівництвом єпархіального регента читця Юрія Ропонича, службу дяків очолив доктор мистецтвознавства, доцент Іван Хланта.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією