Керуючий Карпатською єпархією УАПЦ відслужив літію за українськими воїнами-героями Володимиром Сергеєвим та Олегом Лисевичем до перших роковин їх героїчної загибелі під Авдіївкою

8658686о06 липня, Преосвященнійший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви, в архієрейській резиденції в м. Ужгороді, на прохання учасника бойових дій АТО Руслана Ференці відслужив ранкову заупокійну літію за українськими воїнами-героями 122-го окремого аеромобільного батальйону 81-ї десантно-штурмової бригади Збройних Сил України Володимиром Ігоровичем Сергеєвим (27.04.1993, м. Обухів Київської області – околиця м. Авдіївки Донецької області) та Олегом Степановичем Лисевичем (10.06.1985, с. Сваричів Рожнятівського району Івано-Франківської області), які полягли 6 липня 2016 року смертю хоробрих в обороні України від московсько-путінських окупантів і терористів у бою під Авдіївкою Донецької області.

777777777766-1

У молитві до Господа Бога владика Віктор просив прощення всіх земних провин, допущених з власної волі чи під примусом небіжчиками, дарування їх душам вічного спокою та життя у піднебессі.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

uba banner

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський