Єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор відслужив літію за спочилим у Бозі українським патріотом Андрієм Шобейом

9887d-106 липня, Преосвященнійший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви, голова Закарпатського обласного товариства борців за незалежність України в ХХ столітті, в архієрейській резиденції в Ужгороді, відслужив ранкову заупокійну літію за українським патріотом, борцем за національну і державну незалежність України, учасником українських національно-визвольних змагань кінця 80-х – початку 90-х років минулого століття на Закарпатті, одним із співзасновників і активістом Тячівської районної організації Народного Руху України (1989 – 1992), інженером, правозахисником Андрієм Васильовичем Шобейом (11.10.1938, с. Вільхівці, Підкарпатська Русь (Карпатська Україна) під анексією Чехословацької Республіки – 06.07.2017, м. Ужгород, Закарпатська область, Україна) з нагоди його упокоєння 6 липня в лікарні м. Ужгорода.

Спочилий у Бозі Андрій Васильович був сином посла (народного депутата) Сойму Карпатської України (1939 – 1944) Василя Шобея з с. Вільхівці.

У молитві до Господа Бога владика Віктор просив прощення всіх земних провин, допущених з власної волі чи під примусом небіжчиком, дарування його душі вічного спокою і життя у піднебессі.

Прес-служба Закарпатського обласного товариства борців
за незалежність України в ХХ столітті

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

uba banner

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський